top of page

Atat Taşımacılık, Ulaştırma Bakanlığı'ndan onaylı TİO yetki belgesi ile Türkiye'nin coğrafi avantajlarından faydalanarak, uzman ekibiyle müşterilerine Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Irak'a düzenli FTL (Tam Yük) ve LTL (Kısmi Yük) karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

joshua-hibbert-gwzj_ftMpWM-unsplash.jpg
AVRUPA KARAYOLU SERVİSİ

Balkanlar, Doğu ve Batı Avrupa ülkeleri ve Türkiye arasında her hafta düzenli komple ve parsiyel ithalat-ihracat karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Almanya, Hollanda ve Belçika'dan parsiyel çıkışlarımız ihracatta Cuma ve Cumartesi günleri, ithalatta ise Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri gerçekleştirilmektedir.

TÜRKİ CUMHURİYETLERE VE IRAK'A
ÜÇÜNCÜ ÜLKE TAŞIMALARI

Avrupa'dan veya Türkiye'den Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Irak'a haftalık karayolu servisimiz bulunmaktadır.

TRANSİT TAŞIMACILIK

Dünyanın çeşitli ülkelerinden Türk limanları veya havalimanlarına gelen transit yüklerin işlemlerini tamamladıktan sonra tırlara aktararak komşu ülkelere karayolu ile taşıyoruz.

AVRUPA MİNİVAN SERVİSİ
17 metreküp ve 1200 kiloya kadar küçük ve hafif kargoları tüm Avrupa ülkelerine 2-3 gün transit süreli minivan servisimizle taşıyoruz.
45 copy.png
karsten-wurth-ImeGmbUNarA-unsplash.jpg
İSRAİL EXPRESS KARAYOLU SERVİSİ

Türkiye'nin her bölgesinden İsrail'e düzenli parsiyel karayolu taşımacılığı hizmeti sunan ilk firmayız. Özmal tırımız, her Pazartesi yola çıkmakta ve Salı günü İsrail'e varmaktadır. Çarşamba günü, müşterilerimizin yükleri İsrail Ashdod depoda ithalata hazır hale gelmektedir.

Ayrıca, standart konteynere sığmayan asimetrik ve hacimli yükler için İsrail'e düzenli FTL servisimiz bulunmaktadır.

Right copy.png
LÜBNAN FTL KARAYOLU SERVİSİ

Türkiye'nin her bölgesinden Lübnan'a haftada iki kez karayolu hizmeti sunmaktayız. Transit süremiz 2 gündür. Ayrıca, düzensiz olarak Beyrut'a LTL servisimiz vardır.

bottom of page