top of page
iStock_000001863324_Large.jpg
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

İstanbul Havalimanı'nın dinamik atmosferindeki ofisimiz, deneyimli ekibimiz ve uluslararası acente ağımızla, dünya genelinde en uygun maliyetlerle ve en doğru seçeneklerle havayolu taşımacılığı çözümleri sunuyoruz. Yüklemelerin her aşamasını titizlikle takip ediyor, güvenli bir teslimat sağlıyoruz.

Farklı taşıma gereksinimlerinize cevap vermek için her türden kargo, proje yükleri, fuar malzemeleri, bozulabilir ürünler ve tehlikeli maddeler dâhil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Özel kargolarınızın paketlenmesi, belgelenmesi ve uçuşa hazırlanması gibi ayrıntıları da biz sizin için hallediyoruz.

Ayrıca, cross trade (sınır ötesi) yüklemelerin gerektirdiği özel dokümantasyon ve yönetim süreçlerine hâkim ekibimiz, size bu tip yüklemelerinizde de yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Türkiye'nin coğrafi konumu, transit ticarette merkezi bir rol oynamaktadır. Havayolu ekibimiz, transit taşımacılık alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak tüm süreçleri titizlikle yönetir ve müşterilerimize destek sağlar.

bottom of page